021-66653616
es.ramandco@gmail.com

فلنج لپ جوینت (LAP JOINT FLANGE)

فلنج لپ جوینت نوعی فلنج تخت است که لبه داخلی داخلی آن یک پخ دارد. پخ روی لبه داخلی این فلنج باعث نشستن کامل قطعه ای به نام کف رینگ می شود. کف رینگ قطعه دوم فلنج لب جوینت می باشد.از این فلنج در شرایطی استفاده میشود که سهولت جداسازی یک قسمت از خطوط لوله کشی یک اصل مهم در اجرا باشد.

تفاوت فلنج لپ جوینت با دیگر فلنج ها در ۲ تکیه بودن آن است.فلنج لپ جوینت جای واشر ندارد. یکی از مزایای این فلنج این است که سیال با قسمت اصلی فلنج برخورد ندارد بنابراین عمر مفید این فلنج بیشتر از معمول می باشد.

فلنج لپ جوینت جای واشر ندارد و از قطعه کف رینگ به عنوان جای واشر هم استفاده می شود. همین امر باعث جلوگیری از نشتی و افزایش طول عمر و کیفیت آن می شود. از کاربردهای مهم این فلنج کاربرد در اتصال پمپ به لوله، کمرسورها، دریچه ها و انواع مخزن و بطور کلی در مواردی که احتیاج به مونتاژ دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

کاربرد فلنج لپ جوینت

مهمترین کاربرد فلنج لپ جوینت تغییر در متریال لوله می باشد. به عنوان مثال لوله سیاه تست آب رو بخواهیم به لوله گالوانیزه متصل کنیم بهترین گزینه استفاده از فلنج لپ جوینت می باشد. قسمت متحرک این فلنج را با پوشش گالوانیزه انتخاب می کنیم و به این وسیله تغییر متریال در خط لوله ایجاد می شود. از دیگر کاربردهای این فلنج اتصال لوله به انواع مخزنها، کمپرسورها، پمپهای تحت فشار، کاربرد در صنایع شیمیایی و پترو شیمی ها می باشد.


نمونه در خواست فلنج لپ جوینت

FLANGE TRJ, DN100, PN25, ASTM A105, ASME B16.5

فلنج لپ جوینت سایز 4 اینچ(DN 100 معادل 4 اینچ می باشد) فشار کاری 25 بار با متریال استاندارد A105 و استاندارد ابعادی ASME

برای مشاوره خرید این محصول با ما تماس بگیرید.

۶۶۶۵۳۶۱۶

۰۹۱۲۹۳۷۴۹۷۵