021-66802952
es.ramandco@gmail.com

فلنج لپ جوینت استیل

فلنج لپ جوینت استیل از دو قطعه تشکیل شده است. یک قطعه فلنج تخت و قطعه دیگر کف رینگ یا ته کوب نام دارد. بر روی فلنج تخت یه پخ وجود دارد که باعث نشستن کامل کف رینگ داخل فلنج تخت می شود. این فلنج بهترین انتخاب برای زمانی است که بخواهیم در بازه های زمانی کوتاه اقدام به مونتاژ و دمونتاژ کنیم و یا نیاز به بررسی اتصال داشته باشیم.

فلنج_لپ_جوینت

این فلنج جای واشر ندارد؛ درواقع در این فلنج از قطعه ته کوب بعنوان جای واشر استفاده می شود. در این فلنج کمترین امکان نشتی وجود دارد که باعث می شود طول عمر بالا و کیفیت مناسب را داشته باشد. بیشترین کاربرد فلنج لپ جوینت در اتصال پمپ ها و کمپرسورها و مخازن است؛ در شرایطی که باز و بسته کردن قسمتی از مجموعه پایپینگ مدنظر باشد از این فلنج استفاده می شود.

روش ساخت فلنج لپ جوینت

فلنج لب جوینت از دوقسمت تشکیل شده. قسمت اول شبیه به فلنج تخت یا اسلیپون است و روش تولید آن هم مانند همان فلنج به صورت فورجینگ می باشد. قسمت دوم آن یک تکه از لوله به سایز فلنج می باشد که در کوره سرخ شده و به وسیله یک پرس قسمتی از آن صاف میشود. بعد به وسیله دستگاه تراش بر روی سطح آن شیارهایی ایجاد می شود که برای آببندی استفاده می شود.

نمونه در خواست

FLANGE TRJ, DN100, PN25, ASTM A182  TYPE310, ASME B16.47

فلنج لپ جوینت با سایز ۴ اینچ فشار کاری ۲۵ bar استنلس استیل ۳۱۰ و تلرانس ابعادی بر اساس same b16.47

برای خرید با شماره تلفن ۶۶۶۵۳۶۱۶-۰۲۱ و ۰۹۱۲۹۳۷۴۹۷۵ تماس بگیرید.