021-66802952
es.ramandco@gmail.com

لوله آتشخوار

لوله آتشخوار نوعی از لوله است که با توجه به عناصر موجود در متریال آن تحمل حرارتی بالایی نسبت به لوله معمولی دارد. از لوله آتشخوار برای انتقال مواد با درجه حرارت بالا و یا در محیطهای که قسمت خارجی لوله در حرارت بالایی قرار دارد مانند کوره مورد استفاده قرار می گیرد.این لوله ها حداقل باید تحمل ۴۵۰ درجه را داشته باشد. از لوله آتشخوار در ساخت دیگ بخار، انواع بویلرها، مبدل حرارتی، دیگ روغن، صنایع هوا فضا و دفاعی، صنایع غذایی، موتور دیزل، مشعل و به طور کلی در سیال با فشار و دمای بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

لوله آتشخوار در سایز ۳۸،۴۴.۵ الی ۷۶.۱ تولید می شود. استانداردمتریال لوله آتشخوار بر اساس DIN با کد DIN 171758 و استاندارد ایزو ST35.8 یا ASTM A335 می باشد. لوله آتشخوار داری عناصر مولیبدن و کروم دارای انعطاف و قابلیت خمکاری، جوش پذیری خوبی دارد و وجود این عناصر باعث مقاومت به خوردگی و افزایش سختی در کنار مقاومت حرارتی می شود.

 لوله آتشخوار موجود در بازار ایران از کشورهای روسیه، رومانی، اوکراین، چین وارد میشود.با توجه به کارکرد حساس این لوله علاوه بر گواهینامه و سرتیفیکیت لوله باید مورد تست و آنالیز قرار بگیرد.


برای مشاوره و خرید با شماره تلفن ۶۶۶۵۳۶۱۶-۰۲۱ و ۰۹۱۲۹۳۷۴۹۷۵ تماس بگیرید.