لوله مانیسمان و لوله درزدار ۲ نوع متفاوت از لوله  ها هستند. این لوله جزء لوله های فولادی تقسیم بندی می شوند. لوله مانیسمان در کرمان در رده های ۲۰، ۴۰، ۸۰،۱۶۰ ارائه می شوند. که از فشار پایین تا فشار بالا مورد استفاده قرار می گیرند. لوله درزدار در انواع مختلف لوله گازی، لوله گالوانیزه و لوله درز ماهیچه تولید می شود. مجموعه به عنوان وارد کننده و تامین کننده لوله مانیسمان در کرمان، لوله گازی در کرمان، لوله درزدار در کرمان و همچنین لوله گالوانیزه در کرمان کارخانجات بزرگ و شرکت‌های خصوصی زیادی در این شهر همکاری دارد. در صورت در خواست مشتری امکان ارسال به آن استان میسر است.
لوله_مانیسمان_در_کرمانلوله مانیسمان در کرمان

لوله مانیسمان دارای سایزهای مختلف از ۱/۲ اینچ الی ۵۶ اینچ است. برای استفاده در فشار کارهای متفاوت در رده ۲۰ الی ۱۶۰ به بازار عرضه می شود. این لوله در آلیاژهای a106، a333 و در انواع آلیاژهای استیل ۳۰۴و استیل ۳۱۶ عرضه می شود. به طور کلی در صورت در خواست مشتری امکان ارسال لوله مانیسمان در کرمان و لوله مانیسمان استیل در کرمان وجود دارد.

لوله گالوانیزه در کرمان
لوله گالوانیزه کاربرد فراوانی در انتقال آب دارد. این لوله در سایزها و ضخامتهای مختلف در کشورمان تولید می شود. لوله گالوانیزه در کرمان پس از تولید توسط کارخانه در حوضچه روی غوطه ور می شود. با پوشش گالوانیزه آماده مصرف می شود. دو سر این لوله برای بستن به اتصالات و فلنج دنده ای رزوه می شود.
لوله_گالوانیزه_در_کرمانلوله درزدار در کرمانلولا درزدار نوعی لوله است که برای لوله کشی آب و گاز استفاده می شود. این لوله به صورت درز جوش تولید می شود و تحمل فشار کمتری نسبت به لوله مانیسمان دارد. با توجه به انبوه ساخت و ساز در استان کرمان امکان ارسال لوله درزدار در کرمان وجود دارد.

لوله استیل در کرمان

لوله استیل یکی از پرکاربردترین لوله ها در صنایع شیمیایی می باشد. به‌ ویژه در پروژه هایی که سیال عبوری از مواد با خورندگی بالا است. مجموعه رامند تامین کننده انواع لوله استیل ۳۰۴ در کرمان و همچنین لوله استیل ۳۱۶ در کرمان است. لوله استیل ۳۱۶ در شرایطی که محیط اسیدی باشد کاربرد فراوان دارد. شرکت ما امکان ارسال لوله استیل در کرمان را برای مشتری های عزیز دارد. این لوله از سایز ۱/۲ اینچ تا ۲۴ اینچ در رده ۱۰، ۴۰ و ۸۰ در انبار موجود است.

لوله گازی در کرمان
لوله گازی یکی از اقلام مورد نیاز برای ساخت انواع ساختمان‌های تجاری و اداری و همچنین مسکونی است. از این لوله در خطوط لوله کشی گاز استفاده می شود. شرکت انرژی صنعت رامند امکان فروش لوله گازی در کرمان را دارد. مجموعه مابا تعدادی از انبوه سازان این استان همکاری سازنده ای دارد.