فروش فلنج و اتصالات فلزی در شهرک صنعتی کاوه
شهرک صنعتی کاوه بزرگترین شه ک صنعتی ایران به حساب می آید. در این شهرک شرکت‌های بزرگی فعالیت می کنند. در تمام کارخانه های صنعتی از خطوط لوله کشی استفاده شده. این استفاده برای انتقال مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های شیمیایی یا خطوط لوله کشی آب است. 

فلنج_در_شهرک_صنعتی_کاوه

در شهرک‌های صنعتی  به علت نبود تعداد مشتری مورد نیاز برای فروش قطعات تخصصی امکان یافتن این قطعات مشکل است. به عنوان مثال هیچ فروشگاهی فلنج در شهرک صنعتی کاوه نمی فروشد. برای تهیه اقلام باید از بازارهای مرکزی خرید انجام شود.
شرکت انرژی صنعت رامند با توجه به همکاری با کارخانجات صنعتی و فروشندگان صنعتی در شهرک صنعتی کاوه امکان تامین بار و ارسال به این شهرک را دارد. مجموعه ما علاوه بر فلنج امکان ارسال اتصالات فلزی در شهرک صنعتی کاوه را نیز دارا است.
فروش فلنج در شهرک صنعتی کاوه
در صورت نیاز به انواع فلنج کور، فلنج اسلیپون، فلنج گلودار و تولید انواع فلنج مجموعه ما توانایی ارسال این قطعه در سایزها و فشار کاری مختلف در آلیاژهای متفاوت را دارد.
اتصالات_در_شهرک_صنعتی_کاوهفروش اتصالات فلزی در شهرک صنعتی کاوهاتصالات فلزی به صورت جوشی و فشار قوی، همچنین مانیسمان و درزدار در انواع گالوانیزه و سیاه به بازار عرضه می شود. اتصالات فلزی برای انشعاب گیری در خطوط لوله و تغییر مسیر آن کاربرد دارد.

با شماره ۰۹۱۲۹۳۷۴۹۷۵ یا ۶۶۸۰۲۹۵۲-۰۲۱ تماس بگیرید.