اتصالات فلزی و فلنج در ارومیه
اتصالات فلزی و فلنج در ارومیه در پروژهایصنعتی و مسکونی کاربرد فروانی دارد. در ساختمان سازی مسکونی و اداری در لوله کشی موتور خانه و انتقال آب این قطعات بسیار استفاده می شوند. در پروژهای صنعتی اتصاِت فلزی و فلنج در ارومیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت پتروشیمی ارومیه یکی از مشتریان شرکت انرژی صنعت رامند می باشد. مجموعه یکی از تامین کنندگان و جزء وندور این شرکت است.
فلنج_در_ارومیهفلنج در ارومیهمجموعه انرژی صنعت رامند در ضمن تولید انواع فلنج گلودار، فلنج کور، فلنج اسلیپون و انواع دیگر فلنج امکان تامین این قطعات را نیز دارد. این فلنجها از سایز ۱/۲ اینچ الی ۴۰ اینچ در فشار کاری PN و کلاس در فشارهای مختلف در انبار موجود است. این قطعه در متریال a105، فولاد، استیل ۳۰۴ و استیل ۳۱۶ برای مشتریان عزیز ارسال می شود.

اتصالات_فلزی_در_ارومیهاتصالات فلزی در ارومیه

اتصالات فلزی انواع مختلفی دارد. اتصالات مانیسمان، اتصالات جوشی، اتصالات فشار قوی، اتصالات گالوانیزه که هر کدام در شرایط مورد نظر کارفرما استفاده می شود. این اتصالات که به صورت رده، ضخامت و پوشش دهی متفاوت هستند در صورت نیاز یه این اتصالات با ما تماس بگیرید. امکان ارسال اتصالات فلزی در ارومیه برای ما میسر است.