فلنج ملسی (melesi) یکی از معروف ترین فلنجهای وارداتی در ایران می باشد. این کارخانه در سال ۱۹۴۸ در ایتالیا متولد شده که علاوه بر تولید فلنج گلو دار، فلنج اسلیپون، فلنج کور، ساکت ولد و انواع مختلف دیگر فلنج قطعات فورج در زمینه پایپینگ تولید و به بازار عرضه می کند.

فلنج ملسی

فلنج ملسی مطابق استاندار ASTM  در آلیاژهای A105, A182, A350, A181 و... در فشار کاری ۱۵۰، ۳۰۰، ۶۰۰، الی ۲۵۰۰ psi دسته بندی می شود.کارخانه ملسی به طور روتین از سایز ۱/۲ اینچ الی ۴۸ اینچ محصولات خود را روانه بازار می کند. و در صورت در خواست مشتری در مدل اسلیپون ابعاد بالاتر تولید می شود.

فلنج ملسی انواع مدلهای فلنج گلودار، فلنج اسلیپون، ساکت ولد، فلنج کور، فلنج اوریفیس، عینکی و راکتی را طبق استاندار. ابعادی ASME به بازار عرضه می کند.

فلنج ملسی در کنار گالپرتی مورد اطمینان ترین فلنج وارداتی می باشد که سرتیفیکیت آن رد می توان به طور مبدا تا مقصد بررسی کرد. و در زمان آنالیز آن تمام تستهای شیمیایی و مکانیکی را پاس می کند. فلنج ملسی جزء فلنجها در کلاس جهانی می باشد که در پروژه‌ های بین المللی حضور فعال دارد. فلنج ملسی به طور گسترده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و پالایشگاه و نیروگاه کاربرد دارد.

مجموعه انرژی صنعت رامند با طی سالها فعالیت در عرضه فروش محصولات پایپینگ قادر به واردات و تامین فلنجهای مورد نظر مشتریان عزیز می باشد. در صورت درخواست با شماره ۰۹۱۲۹۳۷۴۹۷۵ یا شماره ۰۲۱۶۶۶۵۳۶۱۶ تماس بگیرید.